Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony Przejdź do strony BIP
Rozmiar tekstu: Kontrast:  

Dane teleadresowe:

Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej
ul. Słowackiego 23A
58-300 Wałbrzych
sekretariat 74 84 74 150

NIP: 886-298-60-61
REGON: 360712256

adres e-mail: ipaw@ipaw.walbrzych.eu

fax: 74 84 74 151

Kierownicy:

Nazwa

Imię i nazwisko

Telefon

Adres e-mail

Dział Finansowy Jakub Żurowski 74 84 74 154 j.zurowski@ipaw.walbrzych.eu
Dział Kontraktacji Osi Priorytetowych RPO
nr 2,3,4,5,7,10
Katarzyna Mechlińska 74 84 74 155 k.mechlinska@ipaw.walbrzych.eu
Dział Kontraktacji Osi Priorytetowych RPO
nr 1,6,8,9
Izabela Rachuba-Głód 74 84 74 159 i.rachuba@ipaw.walbrzych.eu
Dział Obsługi Naborów, Informacji i Promocji Dagmara Truszkowska 74 84 74 163 d.truszkowska@ipaw.walbrzych.eu
Dział Rozliczeń i Windykacji Katarzyna Dobrucka 74 84 74 165 k.dobrucka@ipaw.walbrzych.eu
Dział Organizacyjny i Pomocy Technicznej Agnieszka Zawadzka 74 84 74 166 a.zawadzka@ipaw.walbrzych.eu
Dział Zarządzania i Monitorowania Mariusz Wasik 74 84 74 169 m.wasik@ipaw.walbrzych.eu
Dział Kontroli Projektów Kamila Choptiany 74 84 74 168 k.choptiany@ipaw.walbrzych.eu

Podmiot udostępniający: Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej
Wytworzył lub za treść odpowiada:
Data wytworzenia: 04.08.2015 10:41
Data udostępnienia: 04.08.2015 10:41
Wyświetl rejestr zmian
  • 11.10.2018 08:52 - aktualizacja treści dokumentu przez Katarzyna Mika
  • 27.10.2015 14:31 - aktualizacja treści dokumentu przez Anna Wernecka
  • 01.10.2015 14:21 - aktualizacja treści dokumentu przez Piotr Rychlik
  • 25.08.2015 09:31 - aktualizacja treści dokumentu przez Anna Wernecka
  • 25.08.2015 09:29 - aktualizacja treści dokumentu przez Anna Wernecka
  • 04.08.2015 11:50 - aktualizacja treści dokumentu przez Agnieszka Zawadzka
  • 04.08.2015 11:10 - aktualizacja treści dokumentu przez Agnieszka Zawadzka